Укр
Телефон гарячої лінії
0 800 50 17 72

Хорека

Свіжі та якісні продукти для Хорека від компанії «Рудь»

Як постачальник у галузі Хорека, «Рудь» пропонує широкий асортимент у виборі вагового та фрізерного морозива, заморожених фруктів, монокультур та овочевих сумішей, хлібобулочних виробів.

У чому переваги компанії «Рудь» як постачальника для Хорека

На сьогодні «Рудь» завоювала статус лідера у своїй галузі та відомість торгової марки. Її продукція повністю відповідає сучасним тенденціям ринку.

Переваги компанії «Рудь» у галузі Хорека — це:

  • висока і стабільна якість продуктів (досягається завдяки сучасному виробничому комплексу: унікальне для України європейське обладнання і сучасні технології);
  • сучасна система управління якістю (компанія має власну сировинну базу, а якість сировини, що надходить, відповідність її стандартам перевіряє особливо ретельно);
  • широке покриття дистриб'юторською мережею (налагоджена система збуту дозволяє постачати продукти для Хорека не лише для клієнтів Житомира, Києва, а й всієї України);
  • швидка доставка продуктів (при закупівлі продуктів для Хорека компанія «Рудь» гарантує раціональну організацію процесу руху товарів до споживача та оперативну доставку);
  • можливість обміну та повернення товарів.

Якщо ви шукаєте постачальника якісної та свіжої продукції для кафе або ж ресторану, компанія «Рудь» готова до співпраціЧитати далі >

Особливість продукції для Хорека

Вагове морозиво

Компанія «Рудь» — лідер у виготовленні морозива. Як постачальник для Хорека, вона представляє широкий асортимент м’якого вагового морозива з різними смаками та наповнювачами: шматочками ківі чи манго, перетертим фундуком чи подрібненим шоколадом.

Цей продукт можна подавати у чистому вигляді: з пластичного морозива легко формуються кульки ідеальної форми, які чудово виглядають як самостійний десерт.

Крім того, м’яке вагове морозиво можна використовувати як основу для десертів і коктейлів, що доповнять меню вашого кафе чи ресторану.

Фрізерне морозиво

Фрізерне морозиво — ніжний молочний десерт, який не заморожується і має особливу текстуру та смак. Виготовлене за допомогою фрізера, воно відрізняється від фабричного меншим вмістом жиру та вищою температурою подачі, легке, із яскраво вираженим ароматом.

Компанія «Рудь» розробила для кафе й ресторанів зручне рішення — морозиво, яке потрібно лише залити у фрізер. При цьому можна додавати наповнювачі під час фрізерування або у момент дозування. Для заповнення морозивом чудово підійдуть цукрові ріжки та стаканчики, які теж є в асортименті компанії.

Заморожені овочі

Виробник «Рудь» пропонує не лише монокультури, а й готові овочеві суміші («Соте», «Лечо» тощо). Популярні бренди заморожених овочів та напівфабрикатів від «Рудь» — знані в Україні «Шеф-кухар» та «Хуторок».

Перевага заморожених овочів у тому, що вміст вітамінів у них більший, ніж у несезонних свіжих. Все це завдяки технології шокового заморожування, для якого придатні лише стиглі добірні плоди. До того ж так зберігаються і смакові властивості овочів.

Заморожені овочі вигідні тим, що у будь-яку пору року кафе й ресторани мають інгредієнти для смачних супів, гарнірів, салатів та для начинки у солону випічку.

Заморожені ягоди

Подібно до овочів, для глибокого заморожування відбирають лише стиглі ягоди, із максимальним вмістом вітамінів та макроелементів. Крім того, для зберігання заморожених ягід не потрібні консерванти.

Свіжі ягоди незалежно від сезону доступні для вітамінних напоїв — соків, фрешів, компотів; вишуканих десертів, випічки та смачних коктейлів.

Хлібобулочні вироби

Хлібобулочні вироби — смачне і корисне доповнення до хлібного кошика, а також апетитні десерти.

Компанія «Рудь» пропонує великий їх вибір – від звичайного міні-багета до ніжного міні-штруделя з полуницею.

В асортименті продуктів для Хорека представлені також мікси булочки (житньої чи з кунжутом) та міні-багета (житнього чи пшеничного), булочка для французького хот-дога, гамбургерів. На десерт – міні-штруделі з різною начинкою: від традиційної яблучної з корицею до полуничної.

Ріжки та стаканчики для морозива

Різні види хрустких цукрових ріжків, цукрова «Десертниця» чи картонний стаканчик – у що помістити м’які кульки вагового морозива чи повітряне фрізерне, обираєте ви.

Підпишіться на розсилку
Дякуємо!
Перший дайджест — уже скоро.

Дізнавайтеся першими про події з життя компанії, а також цікаві акції, смачні новинки, корисні статті та рецепти.